Dziś chciałabym Wam zaproponować temat : Współpraca.

Czym dla Was jest współpraca?  Jest to umiejętność współdziałania z innymi ludźmi,  umiejętność pracy w grupie po to, aby osiągnąć wspólny cel. To także umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów.
W jakich sytuacjach współpraca jest ważna? We wszelkich działaniach zespołowych: w Waszej klasie, rodzinie, dla dorosłych- w pracy.

Działając zespołowo można wiele osiągnąć. Każdy z nas jest inny, posiada inne talenty, uzdolnienia, pomysły. Wykorzystując to wszystko we wzajemnej współpracy, jesteśmy w stanie stworzyć wiele wartościowych rzeczy.
Współpraca wymaga czasem kompromisu. Czym jest kompromis? To wybranie takiego rozwiązania problemu, które będzie korzystne dla obu stron. Czasami w kompromisie każdy musi z czegoś zrezygnować by udało się znaleźć takie rozwiązanie, które będzie  dobre i zadowalające dla każdej ze stron :)

Zastanówcie się proszę, w jakich sytuacjach Wam opłaciło się współpracować. Kiedy współpraca okazała się dla Was wartościowa i pozwoliła przynieść efekt, który Was zadowolił.
Poniżej zamieszczam dla Was 3 filmiki dotyczące współpracy :
https://liblink.pl/qdBM9AryDd
https://liblink.pl/GbRBoQQcUshttps://www.youtube.com/watch?v=eFaIE6Nczh0